Lajmi i fundit

Zgjedhjet futën vendin në krizë, mbërrijnë nga Sllovenia mbi 3.6 milionë fletë votimi

Aktualisht Shqipëria është në prag të kaosit ndërkohë mëngjesin e sotëm kanë mbërritur mbi 3.6 milionë fletë votimi në vendin tonë.

Në doganën e Shkodrës kanë mbërritur dy trailera të cilët vinin nga Sllovenia dhe sillnin fletët e votimit që KQZ-ja ka porositur për 30 Qershorin raporton “opinion.al”.

Fletët për kryebashkiakë dhe këshilltarë janë prodhuar nga kompania Cetis në Slloveni me kosto 600 milionë lekë. Fletët e votimit janë vendosur në një prej magazinave të KQZ-së në Lundër dhe po ruhen nga forcat policore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close