Aktualitet

Zbardhet skema, si kontrolloheshin njerëzit si kanë votuar

Në përgjimin numër 5, Imer Lala, bisedon me një person të paidentifikuar.

Ky i fundit i tregon se disa votues që kishin premtuar votën për PS, kishin votuar për kandidatin rival.

Biseda zhvillohet në ditën e zgjedhjeve. Një person ka kontrolluar mënyrën se si familja e një kryetari të një partie të vogël aleate (FRD) me atë Socialiste ka votuar dhe po informon Imer Lalën rreth bisedës se votimi që supozohet se kryhet në fshehtësi kontrollohen nga njerëzit e bosave të krimit në terren.

Imer Lala zotohet se do ta kërcënojë personin i cili votoi në një mënyrë tjetër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close