Politika

Taulant Balla jep emrin e personit që ka përgatitur audiopërgjimet

Taulant Balla ka deklaruar në emisionin Open se audiopërgjimet janë përgatitur në landmarkun e kompanisë së kunatit të Lulzim Bashës dhe ngjajnë të njëjtë me përgjimet e Babales.

Drejtuesja e emisionit Open Eni Vasili e pyeti Ballën se kush është ky personi, Balla tha: Indrit quhet..

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close