Aktualitet

Përgjimet/ Gjiknuri: Tërmet, tërmet e ke bo o Imer Lala(VIDEO)

Në audio-përgjimin numër 4 të publikuar nga gazeta Bild, dëgjohet ish-ministri Damian Gjiknuri duke folur me Imer Lalën, babai i deputetes Reme Lala.

Gjiknuri shfaqet entuziast me rezultatin e zgjedhjeve vendore të 11 shtatorit 2016, duke i thënë: Tërmet, tërmet. Obobo. I q**e nanën”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close