Lajmi i fundit

Moisi Habilaj njihet me vendimin e Katanias në Itali

Gjykata e Katanias ka marrë vendimin lidhur me dosjen Habilaj.

Trupi gjykues ka dhënë masën 15 vite e 5 muaj e 10 ditë burg për Moisi Habilajn, i cili konsiderohet si kreu i bandës që trafikonte drogë e armë nga Shqipëria.

Po ashtu, Nazer Seiti, i konsideruar edhe si financieri i grupit është dënuar me 7 vite e 4 muaj burg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close