Lajmi i fundit

Kavajë/Gur dhe kapsolla nga protestuesit, policia i përgjigjet me gaz

LIVE

LIVE – Nga Kavaja

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Mittwoch, 19. Juni 2019

Tension i madh në qytetin e Kavajës.

Mijëra qytetarë janë ngritur në këmbë për të hequr KZAZ-në e vendos aty.

Fillimisht policia i ka sulmuar me shkopinj.

Më pas u ka hedh gaz dhe spraj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close