Sport

Hidhet shorti. Kukësi në turin e dytë të Europa League

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i raundit të dytë të Europa League.

Fati i goglave ka vendosur që në rast se Kukësi kualifikohet në turin e dytë do të përballet me gjigantët nga Serie A, Romën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close