Lajmi i fundit

E FUNDIT/ E sfidoi Balla, Bardh Spahia arrestohet live

Është shoqëruar live nga ana e policisë ish/deputeti i PD-së Bardh Spahia., i cili ishte duke shkuar në studion e Top Channel.

Spahia u sfidua nga ana e Taulant Ballës, i cili ishte i ftuar në emisionin e Eni Vasilit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close