Sport

Djali i Rivaldos i ofrohet skuadrës shqiptare

Klubi shqiptar nga Struga, Trim-Lum, i cili këtë vit luan në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, ka marrë një e-mail nga menaxheri i Rivaldinjos, djalit të Rivaldos.

I biri i ish-kampionit të Botës në vitin 2002 i është vetë ofruar klubit shqiptar që të jetë pjesë e tij.

Djaloshi 24-vjeçar luan si qendërsulmues dhe këtë sezon ishte pjesë e Vitorul në Rumani, por nuk arriti ti bindë drejtuesit e skuadrës rumune.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close