Politika

Basha reagon për përgjimet: Shporrja e Ramës, mision kombëtar

Kryetari i PD Basha reagoi pas publikimit te pergjimeve te reja nga BILD ku eksponente te PS por edhe Imer Lala diskutojne ne lidhje me zgjedhjet lokale te 2016 ne Diber.

Sipas selisë blu këto përgjime faktojne grabitjen e votave me krimin nga Rilindja.

Basha shkruan në rrjetet sociale se Edi Rama është padrino i krimit.

“Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close