VIP

Rina tallet keqazi me Loredanën dhe Mozzik

Rina Balaj ka provokuar së fundmi një sherr me çiftin Mozzik-Loredana Zefi. Në një intervistë radiofonike me moderatorin Meriton Mjekiqi, Rina është pyetur se çfarë mendon për kolegun e saj Mozzik.

“Këngëtar! Si këngëtar më ka pëlqyer, por s’mund t’i them reper”-është përgjigjur Rina. Ajo është ngacmuar edhe për Loredanën. “Si? Çfarë të më pëlqejë?”-është shprehur Rina, duke shkaktuar të qeshura në studio. “Si repere!”-i është kthyer Mjekiqi, ndërkohë që Rina i është përgjigjur sërish me ironi: “Si avokate më pëlqen më shumë!”

Loredana Zefi është përfolur së fundmi në lidhje me akuzat e ngritura të një çifti zviceran, i cili pretendon se reperja 23-vjeçare i ka kërcënuar dhe zhvatur një shumë mbi 700 mijë frangash.

Përsa i takon Rina Balajt, nuk është hera e parë që provokon përplasje verbale. Pak kohë më parë, Rina është konfrontuar me disse me reperen Tayna

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close