Lajmi i fundit

Rama pritet me protesta në mes të Londrës: O mashtrues (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta edhe në Londër, teksa ka shkuar për të mbajtur një takim me kryeministrat e Ballkanit Perëndimor.

“O mashtrues, o mafioz”, këto janë disa nga thirrjet e shqiptarëve që kanë organizuar protestën kundër Ramës.

Rikujtojme se diten e djeshme ne Shqiperi shpertheu skandali i vjedhjes se votave, nga pergjimet e publikuara nga media gjermane Bild.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close