Aktualitet

Vidhet kasaforta e një biznesi në autostradë

Gjatë orëve të natës, një biznes në autostradën Tiranë-Durrës ka rënë pre e grabitjes.

Bëhet me dije se autorët, persona ende të paidentifikuar kanë thyer derën e biznesit dhe kanë marrë prej aty kasafortën.


Sakaq, policia ka nisur hetimet për ngjarjen, ndërsa pronari pretendon për një shumë të madhe të grabitur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close