Lajmi i fundit

Meta thërret në zyrë kreun e ShISH dhe komandantin e Gardës

Pas bërjes publike të lajmit se lideri i opozitës është i kërcënuar, presidenti Ilir Meta ka marrë masat e para.

Mësohet se Meta ka thirrur në zyrë kreun e SHISH, Helidon Bendo dhe kreun e Gardës së Republikës.

Takimi urgjent është thirrur nga presidenti, i cili ka kërkuar informacione në lidhje me njoftimin formal që ka bërë ministri i Brendshëm ndaj rojes së kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close