Lajmi i fundit

KQZ i kthen përgjigje Metës: Kuvendi ka vetëm 122 deputetë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka kthyer përgjigje presidenti të Shqipërisë Ilir Meta për numrin e deputetëve që ka Kuvendi.

Në një shkresë zyrtare, KQZ i shkruan presidentit se Kuvendi ka vetëm 122 deputetë nga 140 që duhet të ketë normalisht

KQZ-ja i ka bërë të ditur presidentit edhe deputetët që ka kuvendi sipas qarqeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close