Aktualitet

Bien temperaturat, si do të jetë moti sot

Alternime kthjellimesh dhe vranesira kalimtare dominojnë deri në mesditë të gjithë Shqipërinë.Pas mesditës pritet shtim i vranësirave në pjesën më të madhe të vendit, duke gjeneruar rebeshe afatshkurtër shiu.

Orët e pasdites rikthejnë kthjellimet në vend. Temperaturat e ajrit mbeten konstante nën mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstermale ditorë nga 17 në 36 gradë Celsius.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close