Lajmi i fundit

Zbardhen emrat e familjes me 4 anëtarë që u shua në Tiranë

Çifti që ka humbur jetën quhen Bardhok dhe Valentina Bibaj, ndërkohë që 2 vajzat e tyre janë Florida dhe Gjulinda.

Sipas ekspertizës paraprake mendohet që mjeti të ketë qënë duke udhëtuar me 110 km/h në momëentin kur ka humbur drejtimin dhe është përplasur me bordurën e rrugës në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në afërsi të qendrës tregtare TEG.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close