Lajmi i fundit

Fushata në Pogradec, opozita i bllokon rrugën Ramës

Mbështetësit e PD dhe LSI vijojnë me bllokimin e rrugëve dhe organizmin e protestave kudo që kryeministri Edi Rama shkon.

Perkrahesit e partive opozitare janë mbledhur në Grabovicë,në aksin Korçë-Pogradec.

Të pranishëm janë edhe ish-deputetët Klevis Balliu dhe Ervin Salianji.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close