Lajmi i fundit

Ambulanca përplas këmbësoren e transporton vetë për në spital

Një ambulancë ka përplasur një këmbësore ditën e sotme në ‘Rrugën e Durrësit’ në kryeqytet.

Sipas informacioneve paraprake e plagosura ka marrë plagë në të gjithë trupin. Bëhet me dije se gruaja është transportuar në spital nga ambulanca që e përplasi.

Ende nuk dihet gjendja shëndtësore e të aksidentuarës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close