Aktualitet

Aksident te ‘Ali Demi’/ Makina përplas me motorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një motorr, në lagjen ‘Ali Demi’.


Për pasojë sipas policisë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorrit, i cili është dërguar menjëherë për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës.

Nuk bëhet ende i ditur emri i personit të aksidentuar, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close