Politika

Data e re e zgjedhjeve, Presidenti Meta nis konsultimet me partitë

Presidenti Ilir Meta do të nisë sot konsultimet me partitë politike për të caktuar datën e re të zgjedhjeve.

Mësohet se takimet do të fillojnë në orën 19:00 me krerët e partive te Grupimit te Qendrës së Djathtë”.

Kujtojmë se Meta sot do të gjendej në Kosovë me rastin e 20 vjetorit të ndërhyrjes së trupave të NATO-s, dhe takimi me krerët e partive rezulton të jetë fill pas vizitës në Kosovë.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close