Aktualitet

Dështon seanca për grupin e Habiljave, ja shkaku

Dështon sërish seanca në gjykatën e krimeve të rënda për grupin e “Habilajve” shkak është bërë mosmbërritja e letërporosive nga Italia.

Ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për fillimin e procesit gjyqësorë edhe në vendin tonë.


Nga ana tjetër më datë 13 Qershor Gjykata e Katanias në Itali do të japë vendimin për grupin e Habilajve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close