Lajmi i fundit

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë

Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si 21 Djjetori. Një aparatament, në lagjen e njohur si Fusha e Zezë, është përfshirë nga flakët.

Nuk dihen ende shkaqet këtij zjarri. Burime bëjnë me dije se familjarët ishin brënda apartamentit

Ndërkohë zjarrëfikësja dhe policia kanë mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit dhe evakuimin e familjarëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close