VIP

Marina Vjollca blen bikini dhe syze mijëra euro (FOTO)

Para disa javësh, Marina dhe bashkëshorti i saj Ghetto Geasy kaluan disa ditë pushime në Bahamas. Prej andej Marina ka postuar në ‘Instagram’ mjaft foto me bikini ku duket shumë tërheqëse.

Duke qenë se është një emër dhe fytyrë e njohur e ekranit, moderatorja Marina Vjollca duke se kujdeset që çdo detaj, çdo aksesor i saj të jetë i veçantë. Mirëpo edhe veçantia kushton shumë.

Mirëpo, ajo çfarë ka habitur është shifra që ajo ka shpenzuar për të blerë bikini dhe syze. Shifra e arritur e bikinit që Marina ka veshur në Bahamas, kushton 1,145 euro ndërsa syzet e saj kanë kushtuar plot 1.135 .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close