Lajmi i fundit

Polici gjendet i pa jetë në furgonin e patrullimit, detajet e para

Gjendet i pajete nje efektiv i policise kufitare në Kapshticë. Polici eshte gjetur i pajete brenda në furgonin e patrullimit.

Sipas te dhenave te para ai eshte identifikuar si shtetasi Ajet Beqo 62 vjeç.

Nga hetimet paraprake behet me dije se ai dyshohet se ka gjetur vdekjen per shkaqe naturale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close