Politika

Basha fton shqiptarët në protestën e nesërme

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë.

Mesashin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me vdieo.

Ja mesazhi i plotë:

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa.

Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Back to top button
Close