Politika

Pasi mbeti pa jetë elektriçisti në Durrës, reagon Berisha

Një denoncim nga Durrësi ka mbërritur në adresë të ish Kryeministrit Berisha mbi ngjarjen e rëndë ku humbi jetën një elektricist në Durrës.

“Eltonin, elektriçistin e vrau papërgjegjëshmëria”!, shkruan ai duke ju referuar mesazhit të një qytetari i cili shpreht se “Eltoni ka punuar në OSHE të Durrësit që 18 vjeç edhe ka qenë një punëtor shumë i rregullt edhe ai vdiq nga gabimet e atyre që futen nga rilindja”.

Eltonin, elektriçistin e vrau papërgjegjëshmëria!

Drejtuesit duan ta fshehin shkakun!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Sb

Përshendetje të premten në Durrës ka vdekur në detyre një elektriçist në Durrës e dhanë edhe lajmet ai ka qenë duke punuar mbi 40 min aty në gabinë edhe OSHE ka lëshuar korente edhe vdiq sepse aty vehen njerëz të papërgjegjshëm që i fut rilindja në punë plus ka një fakt që e kanë bërë të duket si një incident drejtuesit e cez e kan dhënë me urdhër që mos t’bëhet e bujshme.

Eltoni ka punuar në oshe të Durrsit që 18 vjeç edhe ka qenë një punëtor shumë i rregullt edhe ai vdiq nga gabimet e atyre që futen nga rilindja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Back to top button
Close