VIP

Erion Isai përgjigjet si një politikan: A do bësh më humor nëse zgjidhesh kryebashkiak?

Aktori i humorit Erion Isai prej disa ditësh ka zyrtarizuar kandidaturën e tij për bashkinë e Kolonjës.

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në pesë’, ku ka pohuar se do të shpërngulet në Ersekë bashkë me bashkëshorten dhe vajzën.

Mirëpo, kurioziteti i fansave është i madh dhe njëri prej tyre nuk ka nguruar ta pyes në ‘Instagram’ se si do të vijojë me humorin në qoftë se zgjidhet kryetar bashkie.

‘Po u bërë kryetar! Do bësh humor me njerëzit apo seriozitet?’, pyet fansi.

Ndërkohë Isai ka shtuar: ‘Do punoj seriozisht për t’ju rikthyer buzëqeshjen njerëzve’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Back to top button
Close