Lajmi i fundit

Përfundon mbledhja në PD, caktohet data e protestës së radhës

Diten e sotme ka përfunduar mbledhja e kryetarit te PD Lulzim Basha me kryetarët e degëve ne rrethe.

Burimet bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës kunder qeverise.

Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar.

Më herët Basha takoi aleatët opozitarë me qellim organizimin e aksionit kunder qeverise Rama.

loading...

Artikuj te ngjashem

Back to top button
Close
Close