VIP

Fiori Dardha i bën dedikimin domethënës nënës së saj

Moderatorja e njohur Fiori Dardha në këtë ditë të shënuar, pra në Ditën e Nënës, ka vendosur që të bëjë një dedikim mjaft domethënës.

Fiori ka publikuar në llogarinë në Instagram një foto të nënës së saj të shkrepur gjatë rinisë dhe vlen të theksohet se paska qenë mjaft simpatike.

“Për mua je gruaja më e bukur në botë. Mishërim i perfeksionit. Je mami im… ♥️ Gëzuar Ditën e Nënës!”- shkruan moderatorja duke pohuar në vijim përmes hashtageve se ajo është inspirimi i saj dhe se është tepër krenare për të.

loading...

Artikuj te ngjashem

Back to top button
Close
Close