Lajmi i fundit

Plagosje me armë para Parlamentit në Tiranë

Një person është vetëplagosur sot para godinës së Kuvendit të Shqipërisë. Ende nuk bëhet me dije identiteti i personit në fjalë apo edhe arsyeja e aktit.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, por policia dyshon paraprakisht se kemi të bëjmë me një vetë plagosje,

Nuk dihet nëse arma ka shkrepur pa dashje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Back to top button
Close