Aktualitet

Tentoi të abuzonte me të miturën, arrestohet kanadezi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditëëntë mërkurë në zonën e plazhit, në qytetin bregdetar të Durrësit, kur një shtetas kanadez ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur.

Mësohet se tentativa e përdhunimit është parë edhe nga kalimtarë të rastësishëm, të cilët e kanë neutralizuar shtetasin kanadez, duke i bllokuar edhe një thikë që ai mbante me vete.

Shtetasi kanadezi dhe vajza e mitur, në prani të një psikologu, u shoqëruan në ambientet e policisë, ku po japin edhe deklarimet përkatëse, prej të cilave do të mësohen edhe rrethanat e ngjarjes.

loading...

Artikuj te ngjashem

Back to top button
Close
Close