Aktualitet

Ngjarja në Rinas/ Ndalohet një person në …

Një person është ndaluar në Elbasan, me dyshimet se ka marrë pjesë në grabitjen e ndodhur në Rinas.

Mediat thonë se personi i ndaluar është me inicialet M. H.


Ende nuk ka të dhëna në lidhje me këtë ndalim, ndërsa policia ka ditë që hesht për ngjarjen e rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close