Lajmi i fundit

Rama pritet me protesta edhe në Kuçovë

Ram është pritur me protesta edhe në qytetin e Kuçovës, ku ka zbritur këtë pasdite për të inaguruar një shkollë si edhe rikonstruksionin e mjediseve të spitalit të qytetit.

Protestues të Opozitës e kanë pritur kryeministrin me thirrjet “Rama ik”.

Protesta është organizuar nga dega e PD-së në rrethrrotullimin e qytetit, pranë gjimnazit ku Rama do të kalojë për të shkuar në inagurimin e shkollës

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close