Aktualitet

Protestat në Shkodër, policia përplaset me qytetarët

Në protesta e zhvilluara pasditen e sotme, për taksat dhe çmimin e naftës në qytetin e Shkodrës ka pasur përplasje mes policisë dhe qytetarëve.

Mësohet se në fund të protestës policia ka tentuar të shoqërojnë disa persona  por kanë hasur kundërshtinë e qytetarëve të tjerë midis tyre edhe të deputetit të PD-së Bardh Spahia.

Ndërkohë qytetarët thonë se kjo nuk është hera e parë që ka përplasje me policinë,pasi ata janë provokuar edhe në protestat e ditëve të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close