Soft

“Burri im duhet të ketë shumë lekë”, Anna Lika refuzon regjisorin (Video)

Regjisori shqiptar Drilon Hoxha ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram. Ai shihet krah aktores Anna Lika, të cilës i propozon që të bëjnë një fëmijë bashkë por ajo e refuzon. Anna tregon se burri i saj duhet të ketë disa cilësi që Driloni nuk i ka, duhet të jetë shumë i bukur, bjond me sy bojëqielli, të ketë shumë shumë lekë.

“Dhe diçka tjetër, të jetë budalla,”- thotë aktorja.

“Pse budalla?”, e pyet Driloni.

“Po që të më marri për grua pra,”- ja kthen Anna duke qeshur.

https://www.youtube.com/watch?v=e9r0FO-1r6E

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close