Aktualitet

Detaje të reja, kush ishte shënjestra e atentatit në Tiranë

Shënjestra e atentatit, që ndodhi mbrëmjen e sotme në zonën e Babrrusë mësohet të ketë qenë 55-vjeçari Urim Vata.

Gjithashtu mësohet se 55-vjeçarin plumbat e kanë kanë në këmbë, duke e plagosur.

Më pas Vata është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close