Aktet terroriste

Viktimat e 21 janarit, analisti zbulon autorët

Analisti Frrok Çupi i ftuar në emisionin “Top Talk” në Top Channel ka thënë se viktimat e 4 janarit humbën jetën për shkak të marrdhënieve Rama-Meta.

Çupi ka thënë se marrëdhënia midis Ramës dhe Metës.

“Marrëdhëniet Rama-Meta janë të pasinqerta, hipokrite. Kur u vranë 4 persona në sheshin para kryeministrisë, ajo ndodhi për shkak të konfliktit mes tyre. Meta ka thënë gjëra monstruoze për Ramën dhe kjo ka qenë e ndërsjellë. Ata po diskreditojnë republikën dhe konceptin shtetformues të shqiptarëve. Presidenti ka gjetur sebep qesharak për këtë konflikt”,-deklaroi analisti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close