Kosova - Rajoni

Video- Breshëri plumbash, shqiptari ekzekuton gangsterin grek

Një video e publikuar nga media greke “Kthimerini” ka pushtuar rrjetet, pasi në të shihet se si ekzekutohet gangsteri grek 46-vjeçar, Yanniis Makris.

Dyshohet se autori i ngjarjes është një shtetas shqiptar, i cili punon si vrasës me pagesë.
Viktima Yanniis Makris është vrarë teksa qëndronte në automjetin e tij tip “Smart” në zonë e Voulas në Athinë.

Mësohet se videoja është filmuar nga një celular me rezolucion të lartë. Fillimisht në video shikohet se automjeti Smart ka ndaluar dhe më pas, një person i veshur me të zeza dhe me kapuç në kokë afrohet me shpejtësi tek makina dhe qëllon drejt 46-vjeçarit.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3gk7-FkQv4E

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close