Soft

34-vjeçari “thyen” krenarinë: Zgjas vetëm 1 minutë në shtrat, ndjehem i dështuar

Një djalë ka treguar problemin e tij seksual pa dorashka teksa kërkon zgjidhje në rubrikën “E dashur Deire” në të përditshmen “The Sun”.

“Unë jam i martuar me gruan time të bukur për më shumë se gjashtë vjet.

E gjej atë të papërmbajtshme dhe kemi seks tre ose më shumë herë në javë.

Problemi është se nuk mund të zgjas shumë. Do të thosha se seksi zgjat më pak se një minutë, atëherë është e gjitha për mua.

Unë ushtrohem rregullisht dhe bëj një dietë të shëndetshme, por seksi është ende keq.

Unë jam vetëm 34 vjeç dhe gruaja ime është 33 vjeçe. Ajo është gjithnjë e gatshme për seks dhe kurrë nuk ankohet, por jam e sigurt se duhet të ndjehet keq.

Nëse unë nuk mund të jem një dashnor më i mirë, shqetësohem që ajo do të kërkojë dikë tjetër. Sigurisht që në moshën time duhet të bëj më mirë se kjo?

Ndihem i padobishëm dhe një dështim”, shkruan ai.

DEIDRE thotë: Gëzimi dhe kënaqësia seksuale e gruas suaj nuk varet nga sa kohë mund të zgjasni para se të keni kulm.

Është një çështje se si e prekni dhe e përkëdhelni në vendet e duhura dhe në mënyrën e duhur për të.

Kur ndaloni ndjenjën e shqetësimeve, ka gjasa të përmirësohet gjithsesi./lajmifundit.al

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close