Lajmi i fundit

Kallëzimi i Agron Xhafajt, Salianji paraqitet për të dëshmuar në Prokurori

Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka shkuar paraditen e sotme në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dëshmuar lidhur me çështjen e audioërgjimit të Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm.

Salianji është nën hetim për kallëzim të rremë, i paditur nga vëllai i ministrit, Agron Xhafaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close