Aktualitet

Përplasja e tri makinave në Tiranë-Durrës, foto nga vendi i aksidentit

Kjo eshte fotoja e aksidentit qe ndodhi mbremjen e sotme ne rrugen Tirane-Durres.

Ne kete ngjarje, sipas policise, janë përfshirë 3 automjete ka ndodhur rreth orës 19:10 në autostradën Tiranë-Durrës, në Kashar.

Nga të dhënat e para raportohet për 2 persona të lënduar, të cilët ishin pasagjerë në dy automjete të ndryshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close