Euro 2016

Sapo eliminoi Gjermaninë nga Botërori, vjen oferta marramendëse për yllin e Koresë së Jugut

Totteham raportohet se do të konkurrojë Manchester United, Arsenal dhe Liverpool për Son Heung-min.

Sipas Sport1, Son është duke konsideruar largimin e Spurs teksa interesi i rivalëve në Premier League është i madh.

Por Son është një lojtar që vlerësohet jashtë mase në White Hart Lane dhe për t’ia hequr klubit do të duhej një shumë e madhe.

Lojtari ka një kontratë deri më 2020 dhe Sport1 pretendon se një shumë 70 mln euro do të duhej për të bindur drejtuesit e Tottenham të hiqnin dorë nga lojtari.

Mauricio Pochettino thuhet të bëjë disa ndryshime për sezonin e ri, dhe thuhet se mund të largohen edhe Alredweireld me Dembele.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close