Aktualitet

Shqiptarët përplasen me armë me rusët në Athinë, 2 të plagosur

Kontrolli i zonave te trafikut duket se ka qenë shkaku i një përleshje me armë në Athinë.

Ngjarja ka ndodhur ne zonen Peristeri pas një sherri midis dy grupeve të përbërë nga shqiptarë dhe rusë.

Për arsye qe nuk dihen, të dy grupet dolën në rrugë dhe nisen të qëllonin kunder njëri- tjetrit.
Raportohet për dy të plagosur që janë dërguar në spital.

Ndërkohë policia gjeti në vendngjarje 8 gëzhoja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close