Aktualitet

E rëndë në Milot, përplasen dy automjete, 6 të plagosur

Një aksiden i rëndë automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në Milot ku raportohet se janë përplasur dy automjete.
Deri më tani bëhet e ditur për gjashtë të plagosur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close