Lajmi i fundit

Falimentimi i “Gulf”, Bes Lallaku reagon për herë të parë: Kepërdorën imazhin tim

Aktori Bes Kallaku ka sqaruar pozocionin e tij në reklamat që ka bërë për kompaninë e karburanteve Gulf dhe faktin që po komentohet së fundi në media se imazhi i tij është përdorur për të mashtruar njerëzit.

Kallaku thotë se mes viktimave është edhe ai mes viktimave ndërsa bnë me dije se do të vazhdojë betejën ligjore për dëmin ekonomik dhe moral që i është shkaktuar.

Gjate diteve te fundit shume media te ndryshme kane shigjetuar Bes Kallakun per faktin se ai ka reklamuar nje biznes qe mashtroi shume qytetare duke u shitur letra pa vlere si tollona karburanti me cmim te lire por qe ne fakt,  pikat e karburantit u mbyllen papritur dhe askush nuk ka arritur te marre naften apo benzinen per te cilen kishte paguar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close