VIP

Ilda Bejleri zgjedh një mënyrë të veçantë për t’i dhënë ‘lamtumirën’ De Biazit

Pas zyrtarizmit të largimit si trajner të Xhani De Biasit nga Kombëtarja shqiptare, gazetarja sportive, Ilda Bejleri ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dhënë ‘lamtumirën’ italianit.

Ajo ka publikuar një në “Instagram” ku shfaqet duke kënduar një këngë italiane me De Biasin.

“Fjalët janë të tepërta për ty sepse emri yt është i gdhendur në germa të arta në historinë e Futbollit Shqiptar. Askush si ty! Njeri i madh! Do na mungosh”, ka shkruar gazetarja sportive bashkangjitur videos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close