VIP

Vaskë, nudo dhe vetëm shkumë, prezantuesja kosovare ‘’çmend’’ të gjithë (Foto+16)

Prezantuesja Blerona Zeqiri në postimin e fundit është treguar e ‘’pashpirtë’’.

Ajo shihet në vaskë dhe këmbët e saj janë mbuluar vetëm me shkumë. Padyshim që kjo foto e saj ka ‘ngritur’ edhe më shumë temperaturat te djemtë.
Kujtojmë që Blerona njihet për provokime të tilla.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close