VIP

Ftohja me Miriam Canin? Ky është reagimi i Alban Skenderajt

Këto javët e fundit ata kanë qenë tejet të përfoluar në media per raportin e tyre, per martesen e tyre.
Shtypi rozë aludoi për një ftohje në mardhënien e tyre por duket se gjithcka është ndryshe.
Alban Skenderaj ka publikuar një foto ku shfaqet Miriam Cani dhe vajza e tyre e vogël teksa shkruan:

Dy Sukseset me te medha te jetes time ❤❤🙏!

Fotoja ne fjale duket si reagimi me i mire i kengetarit ne lidhje me lajmet qe qarkulluan ne mediat shqiptare gjate javes qe umbyll dhe qe sollen edhe nje reagim nga babai i Miriamit./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close