Lajmi i fundit

Atentati mafioz në Vlorë, pas drejtorit të OSHEE, vritet edhe pronari i lokalit e hotelit

Shënohet viktima e dytë nga atentati mafioz i ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Në vendin ku është vrarë shtetasi Roland Saliu, konfirmohet se nga të shtënat mbeti i plagosur rëndë dhe Erven Hyseni, i cili po ashtu humbi jetën me vonë si pasojë e plagëve të rënda.

I plagosuri rende Erven Hyseni ka shkuar me makinën e tij në spital ku nuk ka arritur të mbijetojë. Mësohet se ai është pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja ndersa ka informacione se ai ka ne pronesi edhe nje hotel te njohur ne Vlore.

Hyseni ka arritur qe te shkoje me nje makine private ne spital ku pavaresiosht optimizmit te mjekeve per ta mbajtur ne jete, nuk ka arritur qe te mbijetoje./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close